Vážení cestující,
provozovatel dráhy Správa železnic, s.o., informuje, že v období 31. 8. – 24. 9. 2023 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Žlutice – Bečov nad Teplou na trati 161 Rakovník – Bečov nad Teplou. Dopravce České dráhy, a.s. proto v úseku Žlutice – Bečov nad Teplou a opačně nahradí všechny vlaky autobusy. Autobusy pojedou v upravených časových polohách dle tohoto výlukového jízdního řádu.
V úseku Rakovník – Blatno u Jesenice – Žlutice a opačně jedou všechny vlaky bez omezení podle pravidelného jízdního řádu vlaků.
Dále Správa železnic, s.o., informuje, že v období 25. 9. – 9. 10. 2023 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Blatno u Jesenice – Bečov nad Teplou na trati 161 Rakovník – Bečov nad Teplou. Dopravce České dráhy, a.s. proto v úseku Blatno u Jesenice – Bečov nad Teplou a opačně nahradí všechny vlaky autobusy. Autobusy pojedou v upravených časových polohách dle tohoto výlukového jízdního řádu.
Pro všechny výluky platí, že zastávka Luhov nemůže být obsluhována náhradní autobusovou dopravou – minibusem z důvodu nesouhlasu Policie ČR, Dopravní inspektorát Karlovy Vary. Jako náhradu jsme zvolili nejblíže dostupnou obec Třebouň (zastávka autobusu v obci Třebouň; z Luhova 2,5 km po zelené značce), která bude obsluhována většinou spojů. Omlouváme se za komplikace, které jsme nemohli nijak ovlivnit.